Project CARS 2 dostalo prvý oficiálny trailer

Plne dynamické počasie všetkých ročných období, sneh a rally.

Zhruba pred týždňom „unikol“ prvý trailer zo závodného simulátora Project CARS 2, no dnes už vieme, že to oficiálny trailer nebol ale bolo to skôr natočené nejakým fanúšikom, ktorý prispel na vývoj a môže tak už skúšať aktuálnu alpha verziu hry.

Dnes však Namco Bandai vydalo prvý oficiálny trailer aj s množstvom obrázkov a je nutno povedať, že to vyzerá sakra dobre. Ako milovník prvého Project CARS a prispievateľ vývoja sa neviem dočkať.

Trailer predvádza to najlepšie – nové značky áut, ktoré si prerazili cestu do hry, zimné trate v Nórsku aj s polárnou žiarou a v neposlednom rade prepracované zmeny počasia, ktoré môžu nastať kedykoľvek. Grafika super detailná ako vždy. Trailer si dokonca môžete pozrieť v 4K rozlíšení.

Project CARS 2 bude distribuovať Namco Bandai a hra sa dostaví na jeseň na PC, Xbox One aj PlayStation 4 naraz. Prinesie viac ako 170 vozidiel, 60 tratí, nový mód Online Šampionát a nové disciplíny na jazdenie, vrátane ľadu, snehu, špiny a mnoho ďalšieho.

PC verzia bude podporovať 12K rozlíšenie (really?) aj virtuálnu realitu. Vraj to má byť technicky najpokročilejšia závodná hra na trhu. Oficiálne stránky hry boli otvorené na doméne Bandai Namco.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!