Prvý trailer Star Wars Battlefront II je vonku a je to paráda!

Príbehová kampaň bude zo strany Impéria.

Electronic Arts dnes oficiálne oznamuje Star Wars Battlefront II, pokračovanie čisto multiplayerovej strieľačky z roku 2015. Ako už dávno vieme, Battlefront 2 prinesie konečne štandardnú singleplayerovú kampaň a z oznámenia už vieme, kde nás kampaň zavedie.

Hlavnou hrdinkou hry bude veliteľka Iden Versio, líderka špeciálnych oddielov Inferno Squad pod vlajkami galaktického Impéria. Po explózii druhej hviezdy smrti sa Versio a jej tím vydávajú na cestu pomstiť impérium.Príbeh hry Star Wars Battlefront II sa bude odohrávať medzi filmami Návrat Jediov a Force Awakens, takže v kampani stretneme množstvo známych hrdinov z filmov. Objaví sa Darth Maul, majster Yoda, Kylo Ren, Luke Skywalker, Rey a ďalší. Títo hrdinovia potom budú hrateľní aj v multiplayeri.

Trailer vyzerá veru fakt luxusne, grafika špičková, animácie a tváre tiež.

Multiplayer Battlefront 2 prinesie módy až pre 40 hráčov, zameraný bude znova na triedy. Zbraní bude teraz ešte viac a hráči dostanú možnosť si viac upraviť svojho hrdinu. Multiplayerové zápasy sa budú odohrávať na miestach ako Theed, Takodana, Starkiller základni, Yavin, Mos Eisley, Endor, Hoth a ďalších, ktoré tiež poznáme z filmov. Nové módy prinesú súboje proti AI.

Ešte treba upozorniť na dátum vydania. Star Wars Battlefront II vyjde na PC, XBox One a PS4 už 17.11.2017. Avšak hru si môžete zahrať aj skôr. Ak si objednáte Star Wars Battlefront II: Elite Trooper Deluxe Edition, hra sa vám odomkne 14.11.2017. A ak ste predplatitelia EA Access alebo Origin Access, zahráte si už 9.11.2017.

Star Wars Battlefront II Artwork Wallpaper

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentár

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!