PUBG dostane mikrotransakcie s kozmetickými vecami

Vývojári však nebudú predávať žiadne itemy, ktoré by mali ovplyvniť hru. 

Z viac ako 20 miliónov hráčov Playerunknown’s Battlegrounds existuje veľké množstvo hráčov, ktorí si žiadajú pridanie kozmetických itemov. Aspoň to tvrdia vývojári z Bluehole Studios, ktorí už teraz zvažujú pridanie mikrotransakcií vo forme rôznych oblekov a doplnkov.

Keďže momentálne je top priorita štúdia vydanie hry a opustenie Early Access, loot boxy s kozmetickými itemami pribudnú do hra až po vydaní. Vývojári sľubujú, že v loot boxoch nebudú žiadne itemy, ktoré by ovplyvnili hru. Podobným smerom išlo aj Overwatch, kde v loot boxoch nájdeme len skiny postáv, spreje na steny či rôzne víťazné pózy. V PUBG budú hlavným ťahákom hlavne skiny oblečenia a tiež skiny zbraní.

Po vydaní hry by mal vyjsť aj špeciálny tutoriál mód. V ňom si budú môcť hráči vyskúšať zbrane na blízko aj na diaľku. Do hry pribudne špeciálna strelnica.

PUBG má momentálne viac ako 22,5 miliónov hráčov len na PC v Early Access. Vydanie hry je naplánované ešte tento mesiac na PC a Xbox One, kde hra pobeží len 30fps.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!