PUBG totálne ovládlo PC trh za rok 2017

Ako sa však darilo ostatným hrám na PC?

Čo sa týka PC ako platformy, tá za minulý rok spoznala svojho absolútneho víťaza. Na tejto hernej platforme totižto dominovala len jedna hra a tá si s 12 percentami odkrojila takmer jednu celú osminu z peňazí, ktoré sa v PC hernom biznise otočili. S príjmom v hodnote 712 miliónov dolárov je tým víťazom nik iný, ako PUBG. A to hra stihla zarobiť len za 8 mesiacov!

Z ďalších veľkých značiek sa úspechu aj po toľkých rokoch stále teší GTA Online. To si vďaka pravidelným novinkám a update-om drží svojich fanúšikov a Rockstar sa pochválil, že ešte nikdy nemali toľko aktívnych hráčov, ako v Decembri minulého roka. Len na PC im tento mód zarobil 118 miliónov dolárov.

Ďalšia z veľkých značiek, ktorá si po konzolách teraz našla cestu aj na PC je Destiny. Konkrétne Destiny 2, ktoré na PC vyšlo ku koncu Októbra stihlo zarobiť za tie vyše dva mesiace 218 miliónov dolárov. Do TOP 10 sa dostala aj jedna čisto singleplayer hra a tou je Divinity: Original Sin 2. Hra v rebríčku so zárobkom 85 miliónov dolárov obsadilo 9. miesto.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site