ReCore Definitive Edition byla právě potvrzená na GamesComu

Spekulace se staly skutečností!

Pokud jste v nedávné či vzdálenější minulosti chytli slinu zahrát si akční skákačku ReCore, toto může být ten správný impuls. Na Microsoft konferenci totiž byla právě oznámena Definitivní edice skákačky ReCore, která vám umožní na své cestě s Joule používat různé robotí pomocníky.

Definitive edition bude samozřejmě vylepšenou verzí původní hry, kdy se k vylepšenému vizuálnímu zpracování přidá i nový druh robota a podpora HDR. Pokud již očkem sledujete nadcházející vydání Xbox One X, pak se můžete těšit na u ReCore: Definitive Edition na štítek Xbox One X Enhanced. Na Xbox One X tedy hra bude vypadat lépe než na standardní verzi, nebo Xbox One S.

Pro všechny stávající vlastníky hry má Microsoft dobrou zprávu. A to, že pokud již ReCore vlastníte a přesto byste chtěli vlastnosti ukrývající se v Definitive edici, tak je dostanete. Bude totiž možné si po vydání hry pouze stáhnout update do hry původní s novinkami z Definitive Edition.

Poslední novinkou týkající se ReCore, je fakt, že hra přichází do programu Xbox Game Pass a to v Definitive Edition. Zaplatíte si přístup a můžete hrát hry ze seznamu, které Microsoft nabízí. A nově si budete moci zahrát právě i ReCore.

Edice vyjde již 29. srpna (august).

 

 

Vojtěch Sahula

Nejdůležitější věc na hře? Příběh! Jooo, příběhové hry mám rád. Jsem velký fanoušek Playstation exkluzivit a hrdý majitel Ps4.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!