Rozhovor s novou redaktorkou Flack007

Jistě jste si všimli, že se v posledních dnech několik článku objevilo v češtině. Neplánujeme totální změnu jazyka na webu, ale do týmu se jenom přidala moje maličkost. V celém článku je rozhovor s mojí osobou.

V několika minulých dnech, jsem dostala za úkol, že se mám představit komunitě. Jelikož nejsem člověk, co by se rád kasal a hned automaticky o sobě šel psát článek, rozhodla jsem se, že to nechám chvilku uležet. A případně pořádně promyslet, abych na sebe nepráskla, co nemám nebo naopak, aby článek měl nějakou informační hodnotu. Tak mě napadlo, že udělám interview sama se sebou, abych vám mohla případně odpovědět rovnou, bez sáhodlouhých odstavců.

1. Tak jdeme na to. Představ se trochu, odkud jsi, kolik ti je atd.

Jmenuji se Laďka. Na internetu mě můžete zná pod přezdívkami Flack007 nebo Ladkaj007. Pocházím z malého městečka jménem Louny, které leží zhruba 60 km severně od Prahy. Jsem už nějakým pátkem pracující člověk.

2. Od kdy hraješ hry? Jak ses k nim dostala, co tě na nich baví?

Hry hraji zhruba od 3-4 let. To jsme doma měli ještě první Playstation, který přinesl bratr od kamarádů. Většinou jsme doma pařili akorát demíčka, která v té době vycházela a mohla klidně nahradit celou hru. Prince of Persia, Tomb Raider a nějakej ten Rayman mi tehdy k zábavě stačil. Pak jsem si pořídila samozřejmě opět díky bratrovi nový počítač. Shodou okolností jsem od té doby už doma neměla žádnou konzoli. Hrála jsem staré DOSové hry až jsem postupně kupovala a různě sháněla u kamarádů tehdejší hry. Samozřejmě se měnil i můj stroj. Postupovala jsem k pokračování Tomb Raider, Need for Speed, Call of Duty a tak podobně. Postupně mi počítačem prošlo tolik her, že jsem si logicky upravila názor na to, co mě baví a co chci vůbec hrát. Vždy mě bavily hry, které měly příběh, ale taky ve hře byla velká možnost toho, co dělat. Například Mafia byla mým splněným snem.

Hry hraji protože mě to prostě baví. Dovedu se u toho senzačně odreagovat, vypnout a relaxovat. Myslím si, že to někdy moc přeháním, ale už jsem si na hraní her tolik zvykla, že si neumím představit, že bych s tím skončila.

3. Proč ses přidala do týmu centrumher.eu?

Vždy mě bavilo psát. Ať, už to bylo na blogu nebo v nějaké redakci. Povětšinou jsem všude tak různě někdy někde pomohla s chodem stránek, ale centrumher se jevilo jako super příležitost, jak se k tomu vrátit a hlavně, jak někde být u něčeho déle. Hry jsou prostě téma, které mě baví a po domluvě s týmem jsem nebyla vůbec k ničemu nucena. Žádné povinné články o věcech, kterým nerozumím nebo tak něco. Hned první dojem z komunikace s šéfredaktorem Life28 na mě udělal skvělý dojem a hned mi bylo jasné, že tohle je to, co mi chybělo.

10330304_441277706016574_7080077773025606805_n

Tři zapeklité otázky jsou za mnou. Pokud máte někdo nějakou jinou, není nic jednoduššího než mi poslat PM.

Můžeme se setkat na Steamu, kde můžeme zkusit nějaký multiplayer.

 

Laďka Jonášová
Sleduj mě

Laďka Jonášová

Player since December 1998. Editor of centrumher.eu since June 2014. Meaning of life still not found...
Laďka Jonášová
Sleduj mě
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentárov 5

  1. Lukáš Kanik píše:

    Ja ju tiež vítam a teším sa z nej lebo je to talent 🙂

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!