Rumor: Unikla cena a dátum vydania Nintenda Switch

Španielsky internetový predajca prezradil dátum vydania aj cenu!

Je známe, že Nintendo Switch sa v plnej kráse predvedie počas live streamu z Tokya, ktorý bude presne o týždeň, 13. Januára. Vôbec po prvýkrát sme mali možnosť konzolu vzhliadnuť 20. Októbra, kedy vám Lukáš spísal všetky známe informácie.

Dnes sa však objavila zaujímavá informácia. Konkrétne sa o únik postaral Španielsky internetový obchod, ktorý tvrdí, že Nintendo Switch príde v Európe do obchodov 10. Marca a bude stáť 349, 95 €. V čase písania článku táto informácia stále svieti na stránke tohto predajcu. Ťažko povedať, čo je na tom pravdy, pretože prvotné úniky stanovili cenu konzoly o 100 euro menej, čo by vzhľadom na očakávaný výkon konzoly bolo rozumnejšie. Ale je možné, že Nintendo v tomto čase obchodom zasiela presné informácie o cene a dostupnosti, aby 13. Januára bola ponuka na predobjednávku v čo najviac obchodoch.

Nuž, pravdu sa zrejme dozvieme až za týždeň, kedy sa dočkáme plnohodnotného predstavenia konzoly. Dozvedieť by sme sa mali okrem ceny a dátumu vydania aj line-up hier a z trailerov a gameplay videí by sme zas mali vedieť určiť aj výkon konzoly.

nintendo-switch-release-date

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Jeden komentár

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!