Sea of Thieves dostane uzatvorenú betu 24. januára

Hráči si tak už v predstihu budú môcť vyskúšať život piráta.

Beta pobeží od 24. do 29. januára a ponúkne plnohodnotný zážitok z hry, aj keď k zahraniu nebude kompletný titul. Ešte pred plánovaným vydaním 20. marca tak budú mať možnosť všetci zúčastnení získať drevenú nohu.

Testovanie nebude nikoho obmedzovať. To znamená, že hráči si budú môcť voľne nakrúcať gameplaye, streamovať či robiť screenshoty. Najlepšie kúsky sa potom objavia na stránkach hry.

Do uzatvoreného beta testovania sa budú môcť zapojiť všetci, ktorí si hru predobjednali, alebo sa zapísal do Insider programu Sea of Thieves pred 1. decembrom 2017. Dodatočné informácie o zapojení sa do bety môžete získať na oficiálnej stránke hry.

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!