Shadow of the Colossus vyzerá v najnovšom videu parádne

Fanúšikovia remasteru Shadow of the Colossus sa majú na čo tešiť.

Sony pokračuje v remastrovaní svojich najlepších hier pre Playstation 4 a po úspešných remasteroch hier ako The Last of Us, či Uncharted trilógie tak Sony zverilo aj Shadow of the Colossus vývojárom z Bluepoint Games.

Tí v najnovšom videu vysvetľujú, na čom všetko v prípade tejto hry pracujú. Celé hru vytvorili od znova, kde im pôvodná hra slúži ako vzor. Prostredie je tak od základu vymodelované pre Playstation 4. Do hry pridali fyziku, čo je najlepšie vidno na plášti hlavného hrdinu. Výkon PS4 im dovolí pridať aj také detaily, ktorá hra z roku 2005, ktorá vyšla na dosluhujúcu PS2 jednoducho mať nemohla. Reč je o takých detailoch ako tráva či lístie na stromoch, ktoré reaguje na vietor.

Prepracované boli aj animácie či model nasvietenia. Ako vyzerá výsledok ich práce si môžete pozrieť vo videu nižšie, ktoré je plné záberov z hry, ktoré sme doteraz ešte nevideli. Vyzerá to proste parádne a ak kvalita titulu bude na takej úrovni, ako u minulých remasterov, nemáme sa čoho obávať.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!