Sledujte prvý gameplay trailer Red Dead Redemption 2!

Rockstar Games dnes prvý krát ukážu, ako sa bude hrať Red Dead Redemption 2.

Už to bude takmer dva roky, čo Rockstar Games oznámili pokračovanie kultovej akčnej adventúry z divokého západu. No až dnes máme prvý krát možnosť vidieť, ako hra skutočne vyzerá počas hrania, vychádza totiž prvý gameplay trailer.

Red Dead Redemption 2 má na našich stránkach bohatú históriu článkov. Hneď po oficiálnom oznámení hry prišiel prvý trailer, v Máji roku 2017 prišlo prvé odloženie hry. Neskôr v tom roku vyšiel aj druhý trailer, poskladaný z in-game cutscén. Tretí trailer vyšiel v Máji tohto roku a potvrdil aj dátum vydania, 26.10.2018 na Xbox One a PS4. PC verzia zatiaľ potvrdená nebola.

Nižšie môžete vidieť úplne prvé zábery z hrania Red Dead Redemption 2. A vyzerá to absolútne úžasne! Svet ponúka doslova fotorealistické vyhliadky, animácie sú prepracované do posledného detailu snáď na všetko, efekty, nasvietenie scén, príroda, živý svet, všetko vyzerá fantasticky. Posúďte sami!

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site