Spintires: MudRunner dostal parádny gameplay trailer

Po tomto videu si to budete chcieť zahrať.

Oznamovací trailer k Spintires: MudRunner prišiel len pred dvoma mesiacmi a dnes tu už máme prvý gameplay trailer – so zábermi priamo z hrania. Kriticky oceňovaná a hlavne populárna jednotka (viac ako milión predaných kusov len na PC) tak dostane nástupcu, ktorý bude vo všetkom lepší.

Gameplay video predvádza prepracovaný fyzikálny systém ovládania vozidiel ale aj deformáciu blata na povrchu zeme, či simuláciu vodných prúdov. Ak sa napríklad dostanete do rieky ľahším autom, je dosť možné že vás prúd rieky odnesie – a tam už budete potrebovať pomoc. V traileri môžeme vidieť v akcii troch hráčov v online kooperatívnom režime. Simulovaná bude aj spotreba paliva, prevodovka, mäkkosť pneumatík, vegetácia a stromy.

Vozidiel má byť až 19 a nájdeme medzi nimi tatry, nákladné vozy, aj džípy 4×4. PC verzia bude podporovať módy, je možné že vozdiel pribudne do hry viac práve vďaka módom. Mimochodom, grafika už teraz vyzerá parádne, všimnite si napríklad kvalitné zmeny dennej doby.

Spintires: MudRunner vychádza na PC, Xbox One a PlayStation 4 už 31.10.2017. Ak vlastníte prvú hru, na dvojku dostanete zľavu až 50%.

Martin Menczer

Martin Menczer

Redaktor CentrumHer od roku 2015. Odchovaný na Battlefield 3, no v poslednej dobe je najväčším žrútom môjho času určite PUBG. Nepohrdnem však ani zápasom v NHL či UFC.
Martin Menczer
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!