Spúšťame Crowdfunding na GamesCom 2017

Môžete prispieť na našu výpravu na GamesCom, dostanete tričko.

Aj tento rok sa chystá naša redakcia na GamesCom – najväčšiu hernú výstavu na svete. Tak ako každý rok, aj teraz sa výstava koná v Kolíne nad Rýnom v Nemecku. A aj tento rok chceme z výstavy priniesť exkluzívne dojmy z hier, ktoré si zahráme mesiace pred vydaním a vy si tak môžete prečítať jedinečné informácie o nových projektoch. Rovnako vám každý rok prinášame z výstaviska množstvo fotiek a minulý rok sme sa snažili vyskúšať aj Live Stream z výstavných hál. Viac ako 130 tisíc metrov štvorcových výstavnej plochy hostí stovky vývojárov a firiem s rôznymi zberateľskými predmetmi.

Tento rok pôjdu z redakcie dvaja – Lukáš a Marek. S financovaním výpravy na GamesCom to však nevyzerá moc dobre a tak sme chceli spustiť crowdfunding, kde by nás mohli podporiť všetci fanúšikovia. Peniaze na GamesCom sme chceli zbierať postupne z reklamy a cez Donate tlačidlo na našej stránke, ale Donate využil len jeden jediný fanúšik za celý rok. Pre crowdfunding sme sa rozhodli aj preto, že ste v poslednom prieskume uviedli, že radšej prispejete na konkrétnu vec.

Dnes spúšťame zbierku na GamesCom 2017. Letenka nás vyjde do 100 eur, hotel na 3 noci do 200 eur na osobu. Môžete nám pomôcť zaplatiť tieto výdavky, prispieť môžete ľubovoľnou sumou cez PayPal, cez bankovú kartu, alebo zaslaním ľubovoľnej sumy na bankový účet.

Číslo účtu: SK6309000000005041490061
 

Každý, kto prispeje sumou vyššou ako 10 eur, dostane od nás tričko + darčeky, ktoré prinesieme z GamesComu. Ak nás sledujete pravidelne, viete že každý rok z výstavy prinesieme obrovské množstvo darčekov (viď fotku dole). Tento rok ich rozdáme najmä tým, ktorí nás takto podporia. Pri platbe na účet prosíme uveďte aspoň email, či meno.

Zbierka bude prebiehať do Augusta, teda do začiatku výstavy GamesCom 2017. Všetkým vopred ďakujeme za podporu.

Redakcia
Sleduj nás

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.
Redakcia
Sleduj nás
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentárov 6

  1. shadow1310 píše:

    hadam aj s frajdou cosi zasponzorujeme 🙂 ako aj minuly rok 🙂

  2. fredy píše:

    tento rok by som chcel ist aj ja pozriet, ale mam obavu z teroristickeho utoku 😀

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!