Square Enix oznamuje Left Alive, dizajnu velí Yoji Shinkawa

Umelecký autor postáv Metal Gear Solid série sa vracia na scénu.

Yoji Shinkawa je jedným z uznávaných umelcov v hernom priemysle, pretože jemu patria zásluhy na tom, ako vyzerajú postavy, prostredie a stroje série Metal Gear Solid. Po odchode Hidea Kojimu z Konami odišiel aj Shinkawa a obaja teraz pracujú na Death Stranding. No talentovaný umelec sa podieľa aj na ďalšom, novom projekte, ktorý financuje Square Enix.

Novú hru Left Alive oznámili na konferencii Sony na Tokio Games Show a ide o open world survival akčnú strieľačku. Pravdepodobne sa k slovu dostanú aj roboti, pretože práve to je niečo, čo uvidíte v prvom renderovanom teaser traileri. Zatiaľ bohužiaľ žiadne detaily o hre nemáme, tie by mali prísť čoskoro. No už podľa traileru vieme povedať, že hra sa bude odohrávať v postapokalyptickom svete.

Hra by mala byť vydaná v roku 2018, platformy tiež neboli špecifikované. Určite však vyjde na počítač, pretože dnes bola hra pridaná do katalógu Steamu a tiež bola spustená oficiálna stránka. Na oficiálnej stránke si môžete všimnúť logo PlayStation 4, ale kde je Xbox One?

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!