Star Wars: Battlefront 2 dnes dostal recenzie, tu sú hodnotenia

Niektorí redaktori zvážili hodnotenie a rozhodli sa ho posunúť na neskôr

Dnes padlo embargo na recenzie Star Wars: Battlefront 2 a okolo hry sa momentálne hovorí viac, ako by sa patrilo. Nie preto, že vychádza tento týždeň ale preto, že sa prevalila obrovská vlna kritiky za neférové nastavenie progresu v hre. Viac o kauze si môžete prečítať tu.

Dnes EA dokonca vydalo rýchly patch, kde upravujú ceny hrdinov v hre ale aj odmeny za dokončenie kampane, či úloh. Množstvo recenzentov tak počkalo s verdiktom a hre sa venujú ešte aj v týchto dňoch. Napríklad redaktor GameInformera recenziu zmazal a vrátil sa do hry, aby ohodnotil zmeny v hre.

Niektoré hodnotenia si môžete pozrieť nižšie, zdá sa že kauza s loot boxami veľmi hre neuškodila a novinári sa zamerali skôr na gameplay. V priemere hra zatiaľ dosiahla pekných 79% na Metacritic. Horšie to je už s užívateľským hodnotením, ktoré kvôli loot boxom má len hodnotu 1.5/10.

Zdá sa, že hráči budú bojkotovať vydanie hry, či už rušením predobjednávok alebo negatívnym hodnotením. Ak by ste si hru chceli objednať, urobte tak na XGames.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!