Tenisky Nike PG 2 PlayStation boli do minúty vypredané

Biznis s limitovanými edíciami bol vždy veľmi divoký.

O teniskách sme vás informovali už 21. januára. Podrobnosti sa dozviete v tomto linku. Dôležité však je, že boli uvedené do predaja len pred dvoma dňami, 10. februára. Samozrejme sa o nich strhla bitka a do minúty sa vypredali všetky kusy.

Ak ste stihli vyplniť všetky údaje a vybrať si veľkosť, boli ste zapojení do žrebovania, kedy vám mohlo, ale aj nemuselo priať šťastie. Cena tenisiek bola 110 amerických dolárov. Rovnaké sa už nikdy u výrobcu neobjavia, preto teraz začala prudko vzrastať ich exkluzivita, a prví šťastlivci, dokonca aj takí, ktorí ešte len majú potvrdené objednávky, a tenisky fyzicky nemajú pri sebe, začali vypisovať ponuky na eBay.

Teraz sa podržte. Ceny siahajú aj do výšky 1 055 amerických dolárov. Pre zberateľov určite jedinečný kúsok, o ktorý sa pobijú. Pre obyčajných ľudí pravdepodobne nemysliteľná záležitosť.Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!