Oznámený nový Total War: Three Kingdoms!

Creative Assembly už skôr spomenuli, že sa v TW chystajú predstaviť celkom nové obdobie, a tu ho máme!

V Total War: Three Kingdoms sa prvýkrát pozrieme do starovekej Číny roku 190 nášho letopočtu. Hráč sa dostane do obdobia vlády Dong Zhuovho opresívneho režimu, kde medzi sebou bojujú členovia dynastie Han. Aby opäť dokázali zjednotiť svoju krajinu, sily dokopy spoja traja hrdinovia.

Presný dátum vydania zatiaľ stanovený nebol, ale očakáva sa, že hra vyjde niekedy v jesennom až zimnom období tohto roku. Nižšie oficiálna tlačová správa.

Total War™: THREE KINGDOMS představuje další vstup do legendární strategické série Total War™ od věhlasného studia Creative Assembly a zcela poprvé umožní hráčům objevovat starobylou Čínu. Datum vydání je plánováno na podzim tohoto roku.

Píše se rok 190 našeho letopočtu a Čínu pohltil chaos. Dynastie Chan se rozpadá pod vládou dětského vládce, který je pouhou loutkou tyrana jménem Dong Zhuo. Brutální a represivní síla režimu narůstá, zatímco říše se čím dál více propadá do anarchie.  Jedinou naději představují 3 hrdinové vázáni bratrskou přísahou, společně čelící neodvratné pohromě. Vojenští vůdci z významných rodin společně vytváří křehkou koalici s cílem oslabit moc nelítostného Donga. Budoucnost odvěké Číny nyní leží v jejich rukou, ale osobní ambice ohrožují již tak křehké spojenectví…

Inspirováno krásou a uměleckým stylem tehdejších časů, Total War™: THREE KINGDOMS vdechuje život hrdinům této fascinující doby na jejich cestě za snahou o sjednocení Číny.

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.