Tropico 5 – Prvý Gameplay Trailer

V sérií Tropico sa chystajú veľké zmeny. Pozrieme sa do samotných začiatkov kolonizovaného rája ba pribudnú aj rozšírené multiplayerové možnosti.

Opäť v koži El prezidente sa budete v novom, v lete prichádzajúcom, Tropico 5, podieľať na kompletnom budovaní sveta podľa vášho obrazu v exotickom prostredí.

Pokračovanie série so sebou prináša, okrem iného zásadnú novinku a to, že o blaho svojho mesta a ľudí žijúcich v ňom, sa budete starať už od útleho začiatku, kedy sa budúca metropola začala kolonizovať. Svoj ľud tak budete musieť spravovať po mnohé stáročia, počas ktorých sa technológie, veda, priemysel, poľnohospodárstvo postupne menia, čím sa život v budúcom raji bude zľahčovať, avšak vám pribudnú starosti. O tie sa delíte so svojimi príbuznými, ktorých môžete ako predstaviteľ absolútnej moci dosadiť na významné posty podľa vášho uváženia. V piatej časti si prejde spomínanými zmenami aj multiplayer, kde pribudne cooperativný mód a spolu s ním aj competetivný pre 4 hráčov.

Tropico 5 už teraz ponúka registráciu do Beta testovania takže neváhajte sa prihlásiť.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=938yiqvaTTM[/youtube]

 

Michal Holečko

Meno označujúce vášnivého hráča s veľmi úzko zameraným vkusom na kvalitné RPG, končiac obdobným FPS. Mimo herný svet obyčajný pozemšťan dúfajúci v civilné lety na Mars.
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!