Tvorcovia Borderlands oznamujú novú hru, zatiaľ tajný projekt

Keďže spustili oficiálnu stránku, už nebude asi moc tajný.

Project 1v1 je momentálne pracovný názov novej hry od Gearboxu. Vývojári Borderlands a Battleborn chystajú kompetetívnu FPS strieľačku, kde sa proti sebe postavia len dvaja hráči. FPS akciu chcú skombinovať so zberateľskými kartami, ktoré by sme mali získavať po každom zápase, či si ich vymieňať s ostatnými.

Project 1v1 spustí toto leto prvú technickú betu pre malý počet hráčov. Do bety sa môžete prihlásiť už teraz cez oficiálnu stránku hry, avšak bude bezať len na amerických serveroch. Európania tak budú pravdepodobne v nevýhode, počas tohto testu samozrejme.

Test bude obsahovať tri herné módy, ranked – v ktorom budete odmeňovaní balíčkami kariet, druhý módy Challenge vám dovolí vyzvať hráčov v nerankovaných zápasoch a tretí mód Arena vás postaví proti šampiónom tejto disciplíny. V prípade že vyhráte, šampiónom Arény sa stávate vy.

Viac o hre nevieme, no Project 1v1 je minimálne štvrtým titulom vo vývoji v štúdiách Gearbox. Okrem tejto hry totiž Gearbox pracuje naplno aj na Borderlands 3, Randy Pičford potvrdil aj vývoj nového Duke Nukem a malá časť vývojárov sa venuje aj novému Brothers in Arms.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!