Unikol koniec hry, ktorá má vyjsť o takmer dva mesiace

Reč je o Horizon: Zero Dawn, pozor – ČLÁNOK PLNÝ SPOILEROV.

Všetko, čo si prečítate v tomto článku berte s poriadnou rezervou, pretože informácie unikli na fórach 4Chan. Práve tam sa totiž objavila informácia o konci hry Horizon: Zero Dawn, ktorá prosím pekne vychádza až na samom konci Februára. Znie to nie len zaujímavo, ale hlavne otvára dvere mnohým ďalším špekuláciám.

Ďalej už budú len samé spoilery, takže čítajte na vlastnú zodpovednosť. 

Príbeh Horizon: Zero Dawn sa odohráva v druhom cykle postapokalyptického sveta. Aloy (hlavná ženská postava) sa to dozvedá na konci hry, kde navštívi staroveké ruiny dávnej civilizácie. Aloy a všetci ľudia v hre sú len ďalšie biomechanické stroje z prvého cyklu, ktoré sa rozmnožujú cez biolátky, podobne ako ľudia. Skutoční ľudia zo sveta zmizli oveľa dávnejšie, než sme si doteraz mysleli. Prečo ľudia vymizli sa tak celkom na konci nevysvetlí a koniec tak naznačí druhú časť.

Hráč bude mať na konci hry dve voľby – buď si zvolí vyhubenie všetkých robotov, alebo vyhubenie všetkých biostrojov (ľudí). Roboti boli pôvodne naprogramovaní na to, aby vyhubili všetky biostroje pred stovkami tisíc rokov. Zero Dawn je názov softvéru, ktorý sa nachádza v starovekých ruinách a ktorého spustením vypnete roboty, alebo svoju vlastnú rasu.

Unikli aj ďalšie informácie. Príbeh vám zaberie 20 hodín, 45 ak ju chcete dokončiť na 100%. Vo svete si budete môcť ochočiť všetky stvorenia, vrátane obrovského vtáka, ktorý poslúži ako rýchly lietajúci prostriedok.

Čo na to hovoríte? Ak chcete písať spoilery do komentov, označte koment nápisom SPOILER.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 4

  1. fredy píše:

    zaujimavy pribeh, je tam mala spojitost s Westworld 🙂

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!