Už aj Crytek pridáva do Warfare mód Battle Royale

Po vzore PUBG a Fortnite chcú uspieť aj oni.

Pridanie herného módu Battle Royale do Fortnite a sprístupnenie ho všetkým hráčom ako free-to-play prilákalo do hry od Epic Games viac ako 20 miliónov hráčov behom dvoch mesiacov. Hra pritom budovala svoj úspech hlavne na tom, že okopírovala mód z Playerunknown’s Battleground a je zdarma.

To isté bude chcieť teraz spraviť Warfare, FPS strieľačka od Cryteku. Hra je populárna hlavne v Rusku, ale zahrať si ju môžete aj u nás úplne zdarma.

Update Battle Royale bude vo Warface dostupný už čoskoro vo fáze testovania. Zahrať si ho budete môcť len na chvíľu, autori počas niekoľkých dní zozbierajú dáta, podľa ktorých upravia hrateľnosť módu. Až potom vyjde naostro.

Spolu s Battle Royale módom pribude do hry najväčšia mapa doteraz prispôsobená na hranie. Hráči nebudú na mapu zhodení z lietadla ale náhodne sa spawnú, na jeden server sa ich ale zmestí len 16. Možno preto ani netreba čakať nejakú extra veľkú mapu. Náplň hry bude štandardná – nájsť si čo najlepší loot a prežiť ako posledný z hráčov.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!