Už aj PlayStation má svoj Elite ovládač

Ten Xboxový je absolútnym hitom, ako vyzerá Dualshock 4 Elite?

Niekoľko krát sme písali o tom, že sa Xbox One Elite ovládač predáva ako teplé rožky. Ovládač sme si sami skúšali a fakt ide o jednu z najlepších herných periférií na trhu. Nedostatok Xbox One Elite ovládačov v obchodoch bolo cítiť ešte mesiace po vydaní aj napriek tomu, že stojí 140 eur.

Úder teraz vracia SONY, tretia firma vyrobila PlayStation 4 Elite bezdrôtový ovládač, ktorý má podobné vychytávky ako ten Xboxový. Aj tento gamepad má magnetické tlačidlá, ktoré si môžete podľa chuti vymeniť, smerový kríž môžete nahradiť štýlovou parabolou a vzadu nájdete 4 nové tlačidlá, ktoré emulujú tie existujúce. Dokonca všetky vymeniteľné prvky z Xbox One Elite ovládača môžete použiť aj v PS4 Elite gamepade.

Cena viac ako priaznivá, obchod Target ako prvý vyvesil tento ovládač na net a stojí 76 eur. Posielajú do celého sveta, takže si môžete ovládať objednať.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 2

  1. Majkiris píše:

    By ma zaujímalo, odkiaľ máš informáciu o tom, že si ho nechalo vyrobiť Sony. Na ovládači nikde nie je logo sony a okrem toho, niektoré ovládacie prvky sú 1:1 okopírované z elite ovládača od MS. Toto by si SONY nikdy nedovolilo.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!