V UK ostáva na čele v predajoch Call of Duty: WWII

Návrat série do 2. Svetovej vojny sa Activisionu vyplatil.

Activision v posledných rokoch so sériou stagnoval a tak sa pri príchode tejto generácie rozhodol, že značku si budú točiť medzi sebou 3 štúdia, pričom vývojový cyklus sa tak predĺži na 3 roky. A zatiaľ čo hrateľnosť ostala, tento rok sa predsa len niečo zmenilo. Hra sa vrátila ku svojím koreňom a to sa odrazilo aj v predajoch. Nový dieľ sa zatiaľ drží na prvom mieste v UK a predaje vzrástli prakticky na celom svete.

Na druhom mieste je v UK mimoriadne obľúbená séria FIFA, ktorá tento rok prianiesla zrejme najlepšiu futbalovú hru všetkých čias (naša recenzia). A na treťom je úspešný reštart Assassin´s Creed série, na ktorom sa rok navyše vo vývoji podpísal tým najlepším možným spôsobom. Lukás hru v recenzii poriadne vychválil. Nový dieľ Need for Speed série začal na 4. mieste. Hru sme tak isto zrecenzovali a tu nájdete v tomto linku.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 19 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už viac ako 4 a pol roka. A ak práve nehrám, tak ma nájdete na MatFyze, kde študujem, alebo s mojou priaťelkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!