Valve oznamuje novú hru Artifact!

Nie je to nič, čo by malo na konci trojku.

Štúdio Valve, ktoré bolo kedysi popredným vývojárom hier – dnes žije len z peňazí Steamu – nečakane oznámilo novú hru. Volá sa Artifact a pôjde o kartovú hru zo sveta Doty. Zakladať tak bude na úspechu jednej z najúspešnejších MOBA hier.

Artifact by mal vyjsť v roku 2018 na PC a pravdepodobne bude tiež zdarma. Viac informácií o hre bohužiaľ nemáme okrem krátkeho teaseru a loga.

Poslednú veľkú hru vydalo Valve v roku 2013, bola to DOTA 2. Pred Dotou vydávali hry každý rok, a to CS:GO v roku 2012, Portal 2 v roku 2011, Alien Swarm v roku 2010, Left 4 Dead 2 v roku 2009, Left 4 Dead v roku 2008, Half-Life: Episode 2 + Portal + Team Fortress 2 v roku 2007 a tak ďalej už od roku 1998. Čo sa teda stalo v roku 2013, že Valve prestalo robiť hry nevie nikto.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 2

  1. fredy píše:

    myslim ze ludia zacali viac kupovat hry, dnes uz je bezna prax ze si hru skor kupim ako piratim. zistili ze nepotrebuju robit hry ale iba zdierat ludi na steame. minimalny effort, super zisky

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!