Video porovnanie Shadow of the Colossus PS2 vs PS4 Pro

Takto dokázali hru portovať na PlayStation 4.

Na Blogu PlayStation dnes zverejnili množstvo detailov okolo pripravovaného Shadow of the Colossus remasteru na PlayStation 4. Okrem toho, že hra vyzerá oveľa lepšie ako originál, vývojári si pripravili aj špeciálnu krabicovú edíciu, ktorú dostanete v obchodoch v čase vydania.

V prvom rade však vydali video porovnanie toho, čo na hre zlepšili pri portovaní na PlayStation 4. Cez obrázky alebo text sa to ťažko vyjadruje a tak si nižšie môžete pozrieť oficiálne porovnanie pôvodnej hry z PlayStation 2, portu hry na PlayStation 3 a napokon aj plný remaster na PlayStation 4. Aj keď treba uznať, že ono by sa to dalo urobiť aj krajšie a v lepšom engine (viď remaster Crasha Bandicoota alebo Ratchet a Clank).

Na PlayStation 4 Pro budete mať k dispozícii z dvoch módov vykresľovania grafiky:

  • Cinematic mód – kvalita obrazu bude na najvyššej úrovni a všetko bude renderované v dynamickom 4K rozlíšení, no len v 30FPS
  • Performance mód – hra bude mieriť na 60fps

Špeciálna edícia hry Shadow of the Colossus na PlayStation 4 vyjde 6.2.2018 za odporúčanú cenu 50 dolárov a bude obsahovať kovový obal, pohľadnice, tlačený manuál, PS4 témy, set avatarov na PS4 účet, tlačenú mapu sveta, nálepky a nejaké tie herné itemy.
Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!