Vlajková loď OnePlus 6 v historickej akcii so zľavovým kupónom na Gearbest

Práve bola spustená ďalšia akcia, ktorú by ste si nemali nechať ujsť. 

Na Gearbest bol dnes spustený výpredaj smartfónu značky OnePlus, ktorý je zároveň vlajkovou loďou tohto výrobcu. OnePlus 6 je momentálne druhý najvýkonnejší Android smartfón na planéte, lepšie výsledky v testoch Antutu dosahuje už len herný stroj Mi Black Shark. OnePlus 6 dokonca poráža aj iPhone X.

Zatiaľ čo cena u nás prekračuje aj 680 eur, na Gearbest bola dnes sputená akcia, kde môžete smartfón OnePlus 6 8GB RAM a 128GB ROM získať len za 471 eur. Pri nákupe stačí v košíku zadať zľavový kód GB$MP128. K dispozícii sú tri farby, pričom doprava zo stránky je zdarma. Odporúčame si ale priplatiť pár eur za EU Priority Line dopravu, čím sa vyhnete colným poplatkom. Pozor, v akcii je len 50 kusov.

OnePlus 6 skrýva v sebe najvýkonnejší 8-jadrový procesor Snapdragon 845 s taktom 2,8GHz, 8GB RAM a 128GB úložného priestoru a operačný systém Android 8.1. 6,28 palcovú obrazovku na prednej strane dopĺňa 16MP predná kamera a vzadu nájdete 2 kvalitné objektívy na fotenie portrétov – 16MB + 20MP. Viac detailov nájdete na stránkach Gearbest.

Objednať OnePlus 6 za 471 €

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site