Výsledky čitateľského prieskumu CentrumHer.eu

Ako sa vám páči náš web a ako ste hlasovali pri rôznych otázkach? 

Pred pár dňami sme spustili možnosť hlasovať v čitateľskom prieskume nášho webu pre rok 2017. Dali ste nám tak vedieť, ako sa vám páči naša momentálna politika článkov, nadpisov aj formy. Do tohto prieskumu sa môžete zapojiť aj teraz a kedykoľvek v budúcnosti. Do poslednej otázky môžete anonymne napísať, čo si myslíte a čo by ste chceli zlepšiť.

V skratke, až 85% z vás si myslí, že textovo máme kvalitné novinky a chceli by ste textu ešte viac. Ku kvalite obrázkov a videí na webe nemáte takmer žiadne výhrady, keďže 90% z vás si myslí, že ponúkame kvalitné materiály. A to aj napriek tomu, že sa súbory snažíme komprimovať kvôli serveru aj rýchlosti webu. Nadpisy pri článkoch sa páčia 90% z vás, tie škandalózne akceptuje až 66% z čitateľov. Aj dizajn webu sa vám stále páči, už ho máme niekoľko rokov a podľa nás je stále skvelý a prehľadný. Mobilná verzia webu vyzerá tiež super.

S FB stránkou CentrumHer je spokojných 82% z vás a 23% z vás si myslí, že by sme mali posty na FB pridávať ešte častejšie. Problém ale je, že napríklad naše rozdávačky hier na Facebooku nevidí takmer polovica fanúšikov. To je preto, že máte vypnuté zobrazovanie príspevkov aj napriek tomu, že máte na našej stránke LIKE. Ako to napraviť, sa dozviete tu.

Tlačidlo DONATE na našej stránke si všimla väčšina z vás, avšak len 15% z vás by bolo ochotných nám finančne prispieť len tak, kedykoľvek. Zatiaľ tak reálne urobili len dvaja ľudia za posledný rok. Tretina z vás by nám prispela len vtedy, ak by sme zbierali peniaze na niečo konkrétne a toto musíme veru potvrdiť. Pred rokmi sme totiž urobili zbierku na vývoj mobilnej verzie webu a túto sumu ste úspešne vyzbierali za 5 dní. Web stále funguje bez sponzora a všetko robíme dobrovoľne, bez príjmu zo stránok, platíme server, doménu, poštovné a balné, pluginy atď…

Tiež ste nám do poslednej otázky napísali zaujímavé námety. Napríklad by ste chceli nejaké streamy z hier, alebo komunitné eventy, že máme aj naďalej písať bez servítky, aj to, že by sme mali viac písať o menších indie hrách, ktoré za to stoja (pravidelne upozorňujeme na všetky malé slovenské a české projekty). Berieme na vedomie.

Tím CentrumHer.

Redakcia
Sleduj nás

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.
Redakcia
Sleduj nás
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!