Vývojári: Forza 7 na Xbox One X beží ako na PC za niekoľko tisíc

Marketingové ťahy už začínajú.

Chris Tector z vývojárskeho tímu Forza Motorsport 7 sa už chvastá, ako parádne im hra beží na Xbox One X. Forza 7 je jedna z mála hier, ktoré sú optimalizované presne na novú konzolu od Microsoftu a ktoré pobežia natívne v 4K rozlíšení pri 60 snímkoch za sekundu.

Pixely vo Forza 7 sú tými najčistejšími, ktoré môžeme dnes v hrách vidieť, pretože vývojári nezvolili žiadnu formu komprimácie pixelov. Dokonca sa priznali, že dokonca aj v 4K rozlíšení majú nejaký ten aliasing ale forma antialiasingu v 4K rozlíšení je vraj hudba blízkej budúcnosti. Tento nekomprimovaný natívny obraz sa pritom renderuje 60 krát za sekundu a vraj je to paráda.

„Namiesto dúfania, či si môžete dovoliť počítač za niekoľko tisíc dolárov ktorý toto zvládne, si to môžete zahrať na konzole, natívne v 4K a 60 snímkoch za sekundu,“ dodal Tector. Cena konzoly je pritom len 499 dolárov.

Treba ešte pripomenúť, že vývojári si skutočne z komprimáciou assetov v hre ťažkú hlavu nerobia, hra vám na disku zaberie 100GB.

Forza Motorsport 7 vyjde 3.10.2017 na PC a Xbox One. PC požiadavky nájdete tu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!