War Thunder – Aktualizácia 1.67 „Útok” je teraz dostupná

Nová veľká aktualizácia pridáva takmer dvadsiatku nových strojov a tri nové mapy. Nový co-op mód “Útok” bude nasledovať čoskoro.

Spoločnosť Gaijin Entertainment dnes oznámila vydanie ďalšej veľkej aktualizácie – 1.67 „Útok” pre svoju vojenskú MMO hru War Thunder. Aktualizácia prináša nový kooperatívny herný mód (Útok), takmer nových strojov vrátane ďalších japonských tankov a tri nové mapy, ktorých je momentálne v hre už vyše osemdesiat. Nový kooperatívny mód Útok bude do hry pridaný krátko po vydaní aktualizácie.

Nový kooperatívny herný mód „Útok”

Dostupný v dvoch verziách, tento nový herný mód vyzve hráča k obrane strategických pozícií proti vlnám nepriateľských vozidiel alebo lietadiel. Tankisti budú bojovať delo na delo na zemi a môžu si na pomoc zavolať dočasnú leteckú podporu. Piloti musia udržať vzdušnú prevahu nad daným územím a odrážať útoky nepriateľských bombardérov prilietajúcich zo všetkých smerov. Každá nasledujúca vlna je silnejšia než tá predchádzajúca – hráči sa musia udržať až do konca, kde na nich čakajú zaslúžené odmeny.

19 nových strojov rozširuje arzenál War Thunder

Do hry v aktualizácii 1.67 dorazilo množstvo zaujímavých strojov, vrátane britského samohybného dela FV4005 so smrtiacim 183 mm protitankovým delom – je to zďaleka najväčší kaliber v hre – na tróne nahrádza 152 mm húfnicu z KV-2. Nedávno implementované japonské bojové vozidlá dostávajú trojicu nových strojov, okrem iného i nosič PTRS Typ 60 APC a viacvežový ťažký tank Typ 95 Ro-Go. Ostatné národy neprichádzajú skrátka, pribudla im hromada nových tankov i lietadiel.

Tri nové mapy – momentálne ich je viac ako 80

Aktualizácia „Útok” do hry pridáva tri nové mapy – jednu leteckú a dve pre kombinované bitky. Na „Guyanskej vysočine“ začína boj minimálne vo výške 6 000 metrov nad morom a celá lokácia je rozdelená do niekoľkých „poschodí”, každé s vlastnými bitkami a podmienkami na víťazstvo.

Dve mapy pre kombinované bitky sa volajú „Ardeny” a „Phang Nga” a sú umiestnené do prvých fáz bitky o Ardeny, respektíve vojny v Tichomorí. Tá prvá umiestni hráčov na predmestie belgického Bastogne do boja o nadvládu nad mestom a okolitými snehom pokrytými vrcholkami. V tej druhej, ktorá sa objaví v jednom z nadchádzajúcich pre-beta testovacích víkendov námorníctva, budú hráči bojovať pri pobreží Thajska na vode i vo vzduchu.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!