Wild West Online nepríde ani na Kickstarter, ani do Early Access

Hra si totiž našla investora, ktorý to celé doplatí.

Len pred pár dňami bola oznámená PC exkluzivita Wild West Online, ktorá má na PC nahradiť Red Dead Redemption. Už prvé obrázky z hry vyzerali príťažlivo a celkovo sa tento MMO koncept na divokom západe pozdával mnohým hráčom. Skvelé ohlasy presvedčili pôvodných investorov, aby do hry vrazili aj zvyšok potrebných peňazí.

Wild West Online mal čoskoro prísť na Kickstarter, aby sa tam vyzbieralo zhruba 250 tisíc dolárov. To už hra nepotrebuje, rovnako ani Early Acces, kde by sa tiež pred vydaním mohli vyzbierať nejaké peniaze. Napokon tak Wild West Online vyjde úplne hotový a prinesie všetky fíčury, ktoré mali byť ako ciele kampane na Kickstarteri.

V pôvodnej hre tak uvidíme aj ženské postavy, bohatý RPG systém, sociálne aktivity, kartové hry aj lokalizáciu v mnohých jazykov. Ďalší obsah do hry vyjde vo forme expanzií. Investor tak rozhodne prihodil viac, ako 250 tisíc dolárov.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!