World of Warplanes se vrací ve verzi 2.0

World of Warplanes dostaly zbrusu nové rozšíření, které je od dob vydání hry v podstatě největším a přináší celou řadu zásadních novinek.

Hráčům se do rukou dostává kompletně přepracovaná hra, která získává označení jako verze 2.0

Nový herní mód, kompletně přepracované typy letadel i s jejich parametry, dlouhodobě požadovaná třída bombardérů a mnohem vice se objevuje v rozšíření, které zásadně mění pojetí celé hry.

Novinkou, kterou fakt stojí za to vyzkoušet, je zbrusu nový Conquest mód. Území, nad nímž se odehrávají líté bitvy, je rozděleno do několika sektorů. Získat však nad nimi kontrolu znamená I trochu té koordinace s ostatními hráči a týmu, v němž jsou chytře kombinovány různé třídy letadel.

Aby se mnohem více zdůraznily role jednotlivých tříd, byla každá z nich upravena a definována nově tak, aby na bojišti plnila specifické úkoly. Každé letadlo má tak zcela odlišné výhody a nevýhody. A konečně, do hry se dostávají bombardéry, které najdou svoje cíle ke zničení v každé bitvě.

Jedním z požadavků komunity hráčů, který vývojáři vyslechli a zapracovali do hry, bylo vylepšení dynamiky. Současně s tím se do hry dostává prvek znovuoživení (respawn). Hráč se tak vrací zpět do hry a znovu bojuje o vítězství svého týmu.

„Jsme hrdí na to, co jsme dokázali a kolik práce náš tým na vylepšeních udělal,“ vysvětluje Andrew Zhugar, publishing director World of Warplanes. „Každé zlepšení, každá změna byla provedena i díky napjatým diskusím s naší oddanou komunitou. Právě oni umožnili připravit a spustit aktualizaci 2.0. “

Přepracovaná grafika a zvuk už jen doplňují všechna zlepšení a umocňují celkový zážitek ze hry.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2009, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
PODPOR MOJU TVORBU
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.