Youtuber sledoval celý deň život NPC v Red Dead Redemption 2

Vývojári si dali záležať, aby každá postava v hre mala jedinečný život

Ten trápny pocit, keď NPC postavy v hre majú zaujímavejší deň ako ja. Youtuber DefendTheHouse začal dokumentovať správanie NPC postáv v hre Red Dead Redemption 2 aby dokázal, že Rockstar Games si dali skutočne záležať. Niektoré príbehy ľudí v mestečku Valentine sú smutné, keďže niektoré NPC postavy žijú sami a ich celý deň sa točí len okolo práce a chlastu.

Na druhej strane, keď budete sledovať video a správanie tretej postavy, pôsobí to živým dojmom. Keď začne pršať, NPC sa pozrie na nebo a pokýva hlavou, je to miniatúrny detail, ktorý celú hru neskutočne oživuje. No všimne si ho len ten, čo sa zastaví a začne sa obzerať okolo seba.

Nabudúce, keď zastrelíte niekoho nevinného v hre, spomeňte si na to, že aj oni mali svoj život. Vtipné je napríklad to, že jeden z nich ide na obednú prestávku do krčmy a potom napitý pokračuje v práci na stavbe. A poza roh si chodí ešte odpíjať z ploskačky.

Red Dead Redemption 2 je najlepšie hodnotená hra tejto generácie a za osem dní predala viac, ako jednotka za osem rokov. Všetky zaujímavosti o RDR 2 nájdete na našich stránkach.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!