Zajtra vychádza Destiny 2: Curse of Osiris

Sledujte launch trailer prvého veľkého datadisku do Destiny 2.

Už zajtra sa hráči Destiny 2 dočkajú prvej veľkej expanzie, ktorá vychádza v rámci Season Passu, alebo samostatne. Curse of Osiris je rozšírenie nabité obsahom pre viacerých hráčov aj do kompetitívneho multiplayeru.

Pre hráčov je pripravená nová planéta – Merkúr. Do singleplayerovej/kooperatívnej časti pribúdajú nové strike misie a výzvy. Do multiplayeru mieri niekoľko nových máp a hráči môžu získať nové oblečenie, epické vybavenie, nové zbrane aj nové lode. Power cap sa zvyšuje na level 25 a vybavenie bude mať maximálny light 330. S módmi je možní light zvýšiť až na 335.

Nová kampaň Curse of Osiris by mala trvať okolo dvoch až troch hodín. Nový raid Eater of Worlds by mal byť kratší ako raid Leviathan, ktorý potrápil hráčov v prvej hre.

Destiny 2: Curse of Osiris vychádza zajtra na všetky tri platformy. Pôvodnú hru, alebo season pass si môžete kúpiť na XGames.sk.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!