Zveme vás na Mistrovství ČR 2018 v Brně

Dovolujeme si vás pozvat na vyvrcholení české e-sportové scény, které se uskuteční v Brně už tento víkend

Už za pár dní, konkrétně tedy od 9. do 11. listopadu se na Brněnském výstavišti uskuteční vyvrcholení české gamingové scény, tedy Mistrovství ČR v počítačových hrách (oficiální stránky) a zároveň také Vodafone Mistrovství ČR v mobilních hrách (stránky turnaje). Na akci samozřejmě nebudou chybět hvězdy české a slovenské gamingové scény, mezi nimi i obhájci titulu v CS: GO jako Frozen, Dev7l nebo Zedko.

V League of Legends se nám samozřejmě ukáže eSuba, tedy jeden z nejznámějších týmů, kterému ale budou konkurovat loňští vítězové. Velkým překvapením na letošním MČR je objevení PUBG na seznamu her o titul, které se do soutěže dostalo díky společnosti NVIDIA. Mobilní hry budou samozřejmě také velkým lákadlem, uvidíme například Scruffyho, tedy obhájce loňského titulu v Hearthstone, nebo hráče bRoCk ve hře Clash Royale. Dalším lákadlem bude bezpochyby řada streamerů a cosplayerů, kteří se také na akci objeví, řadí se mezi ně například Herdyn, blade, Dev1 nebo třeba CzechCloud.

Kromě samotného MČR zde bude připravena spousta zábavy jako například spousta herních konzolí, různé herní vychytávky, virtuální realita, tombola a mnoho a mnoho dalšího. Vstupenky jsou stále ještě k dispozici a kromě MČR se můžete podívat i na festival Life!, který běží souběžně s mistrovstvím. Lístky ale rychle mizí, tak honem kupujte, ať to stihnete.

Celé MČR by se samozřejmě neobešlo bez jeho partnerů. Pro MČR v počítačových hrách jsou v letošním roce generálními partnery společnosti HAL3000, Lenovo Legion, Alza.cz a Semtex. Hlavními partnery pak jsou společnosti MSI, AOC Gaming, WD Black, E-BLUE a MARVO. Letošní ročník mobilního mistrovství podporuje také strategický partner Vodafone, generální partner Samsung a samozřejmě I hlavní partneři TP-Link a SanDisk.

#MCRPC2018 – TRAILER

Pocity štěstí i zklamání. Spousta emocí a příběhů. 🏆 Největší herní akce MČR v počítačových hrách 2018 a Vodafone MČR v mobilních hrách 2018 se opět vrací na BVV – Brněnské výstaviště, tak neseď doma a buď již tento víkend u toho! 🎮🖱 Lístky zakoupíš na www.mcrpc.cz/listky a www.mcrmobil.cz/listky 📱

Zveřejnil(a) Mistrovství ČR v počítačových hrách dne Sobota 3. listopad 2018

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Ako vypnúť AdBlock pre tieto stránky?

Ako vypnúť blokovač reklám na stránke?

  1. Klikni na ikonu AdBlock Plus v pravom hornom rohu prehliadača
  2. Klikni na "Povolené na tejto stránke" v nastaveniach AdBlock Plus
  3. Ikona musí ukazovať červené X - Zakázané na tejto stránke
  4. Znovu obnov celú stránku a hotovo!