Pozrite si 14 minút z hrania The Outer Worlds, novej hry od Obsidian

Takmer súvislý gameplay vám predvedie, ako sa bude The Outer Worlds hrať

Štúdio Obsidian, ktoré stojí za značkami ako Fallout alebo Pillars of Eternity, včera oznámilo svoju úplne novú hru. Chce tak spirituálne pokračovať v tradícii FPS RPG, keď posledná podobná hra, na ktorej Obsidian pracovali, bol Fallout: New Vegas.

The Outer Worlds sa nám ukázal fantastickým trailerom už na The Game Awards a my sme vám hru predstavili v tomto článku. Dnes máme možnosť si vďaka GameInformer pozrieť, ako sa to bude hrať.

Prekvapilo ma, že hlavná postava je nemá a celá hra je v FPS, takže nebudeme mať možnosť ju vidieť, prípadne sa trochu s ňou stotožniť. Čo je pri tak komplexných RPG trochu problém. Systém dialógov aj súboje veľmi pripomínajú Fallout a nebudú chýbať ani spoločníci. Tí vám do konverzácií budú pridávať určité štatistiky, vďaka ktorým môžete NPC oklamať, presvedčiť ich, vyhrážať sa im a podobne.

Graficky to vyzerá skôr priemerne, hra beží na Unreal Engine 4. The Outer Worlds vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4 už budúci rok.

The Outer Worlds – nové sci-fi RPG od tvorcov Falloutu predstavené

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site