8 minút open-world gameplayu z Anthem

Anthem hra

Anthem sa ukazuje v 8-minutovom gameplay videu.

Už o niečo vyše mesiaca vychádza nová IP od Bioware, Anthem, a tak sa nám čoraz častejšie predstavuje v rôznych gameplay záberoch. Dnes tu máme ďalší, ktorý nám ukazuje aktivity mimo príbehových misii.

Ak nebudeme chcieť práve hrať príbeh, budeme sa môcť vydať na Freeplay Expeditions. V nich budeme môcť slobodne preskúmavať svet, zúčastňovať sa rôznych eventov, zbierať suroviny či dokonca zbierať kódexy a dozvedieť sa tak viac o histórii sveta tejto novej značky.

Rovnako tak budete môcť zísť z “vychodených chodníčkov” a nájsť skryté artefakty či loot. O kope takýchto ciest by sme sa mali dozvedieť počas samotných misii.

Každopádne, na papieri to znie všetko super. Uvidíme teda, ako sa plány vývojárov premietnu do samotnej hry. Avšak, gameplay vyzerá ako čisté Destiny. Každopádne, všetky naše obavy o tejto hre vám včera spísal Lukáš v samostatnom článku. Link naň nájdete nižšie pod videom.

Dôvody, prečo bude Anthem slabo hodnotená hra

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site