PS5 hry na PS4

A je to tu: Sony spustilo marketingovú kampaň PS5, prvá TV reklama

20 augusta, 2020 Lukáš Kanik

Globálny spot pripomína novinky konzoly PlayStation 5.

Dlho sme sa v našich podcastoch bavili o tom, kto začne prvý globálnu marketingovú kampaň, či Microsoft alebo Sony. V tom poslednom sme tipovali, ktorá spoločnosť oznámi cenu ako prvá – aké sú naše tipy sa dozviete v novej časti podcastu. 

Sony práve dnes spustilo svoju marketingovú kampaň a to prvou globálnou reklamou. Spot vám ukáže, ako veľmi vás PlayStation 5 vtiahne do svojich hier.

To, čo vidíte na obrazovke vo videu, budete skutočne cítiť a počuť aj pri hraní na PlayStation 5, vďaka novým funkciám. Tieto funkcie sú vo videu predstavené prostredníctvom mladej ženy nachádzajúcej sa v niekoľkých prostrediach. Praskajúci ľad a zjavenie krakena odkazuje na haptickú odozvu nového ovládača DualSense, rôznorodé zvuky ozývajúce sa zo všetkých možných strán demonštrujú dychvyrážajúci Tempest 3D AudioTech systém a vystrelenie ohnivého šípu napokon unikátnosť adaptívnych spúští.

Adaptívne spúšte sa rozhodli využívať mnohí vývojári, pretože ide o celkom zaujímavú fíčuru. Napríklad ak sa vám v hre Deathloop zasekne zbraň, nebudete môcť stlačiť ani trigger na ovládači Dualsense.

Haptické vibrácie využijú vývojári Godfall, počas hry budete vďaka vibráciám schopní určiť smer, odkiaľ prichádzajú nepriatelia, aj keď sú mimo kamery.

PlayStation 5 by mal vyjsť v Novembri za cenu 500 eur (+- 50).

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články