Activision predstavil Call of Duty Battle Royale mód

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout mode

Dočkali sme sa oficiálneho oznámenia Battle Royale módu, čo prinesie?

O tom, že v Call of Duty: Black Ops 4 bude Battle Royale mód sme sa z únikov dozvedeli už pred niekoľkými týždňami. Sami sme tomu neverili, no dnes Activision tento mód oficiálne oznámil. Bude to jedna zo samostatných častí hry a prezentuje sa pod názvom Blackout. Do Battle Royale módu spojí všetko, čo máte na Black Ops sérii radi.

Vývojári pripravili pre Battle Royale mód najväčšiu mapu v histórii Call of Duty a rozlohou má byť až 1500x väčšia ako Nuketown. V tomto móde si budeme môcť zahrať za komplet všetky postavy z Black Ops univerza, naprieč všetkými hrami. Vlastne aj mapa bude zložená z prvkov najobľúbenejších miest vo všetkých hrách Black Ops. Blackout hráčom ponúkne aj širokú variáciu zbraní a vybavenia, znova zo všetkých dielov Black Ops a tak tu nájdeme napríklad autíčko s výbušninou, drony, pasce a dokonca aj Zombíkov. Vývojári prakticky spojili všetko dokopy do jedného herného módu na obrovskej mape.

Mapa bude dostatočne veľká na to, aby sa po nej mohli pohybovať vozidlá a to na vode, na súši a dokonca aj vo vzduchu. Po prvý krát tak budeme môcť voľne lietať v multiplayeri.

Tak ako sme už pred týždňami predpokladali, Black Ops 4 nebude mať singleplayerovú kampaň. Nahradia ju všetky online a kooperatívne herné módy, ktoré boli dnes oznámené. Okrem Battle Royale módu Blackout tiež tri zombie kampane a štandardný multiplayer.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site