Akčná Diablovka Lost Ark má nový fantastický CGI trailer

Z traileru Lost Ark vám naskočia zimomriavky, je to paráda!

Lost Ark je diablovka, ktorú sme vám predstavovali už v roku 2014. Dodnes hra nevyšla aj keď množstvo hráčov si už vychutnáva closed betu. Do nej prístup získate len vtedy, ak si hru predobjednáte na oficiálnych stránkach. Vlastne ani neviem, či je hra už v angličtine, pretože zatiaľ čo som videl videá na nete, všetko bolo po kórejsky. Ale ak ste o hre doteraz nepočuli, určite zamierte na náš prvý článok, kde si môžete pozrieť úvodný trailer. Už ten bol skvelý a pripomínal Diablo na steroidoch.

Najnovší trailer z Tokyo Games Show 2018 je CGI a ukazuje nám množstvo herných postáv. Znovu je absolútne fantastický, či už sledujete prostredia, hudbu alebo akčné scény. Je to zároveň trailer na prichádzajúcu Open Betu, ktorá začne v Novembri pre Kóreu. Hra si tam našla vydavateľa a distribuovať ju bude spoločnosť Onstove.

Tak ako pri Black Desert, aj pri Lost Ark očakávame že hra sa dočká vydania aj na západe. Posledná informácia z Mája hovorí o tom, že vývojári pracujú na tom aby ju mohli vydať aj v EU, či USA. Samozrejme hovoríme o práci na  lokalizácii textov aj na serveroch (keďže je tam aj coop/online).

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site