Akčné free-to-play RPG Dauntless vyjde aj na ďalšie platformy

Vývojári vydali nový trailer, hra vyjde aj na mobily.

Dauntless sa už niekoľko mesiacov ohrieva na platforme PC, kde si hru obľúbili státisíce hráčov. Vývojárske štúdio len pred pár dňami do tejto free-to-play RPG akčnej hry zaviedli “Hunt Pass,” čo je forma spoplatnenia ďalšieho obsahu, respektíve odmien. A na The Game Awards sa pochválili novým trailerom, ktorým oznámili aj nové platformy. 

Dauntless sa tak v roku 2019 dostane aj na PlayStation 4, Xbox One a neskôr v tom istom roku aj na Nintendo Switch a dokonca aj na mobilné zariadenia. Portovanie na mobilné zariadenia si môžu dovoliť vďaka tomu, že ich hra beží na Unreal Engine 4 a tak nebudú vôbec musieť zmeniť obsah. Príchod na ďalšie platformy tiež znamená, že hráčom sa preniesie všetok postup a dokonca, celý postup je synchronizovaný napriež zariadeniami. Dauntlless jednoducho podporuje cross-play. 

Hra dostala aj nový update Frostfall, čo je zimná expanzia. Pribudla nová príšera Valomyr, nejaké tie kozmetické itemy aj herné eventy. Hunt pass hráčov vyjde na 10 dolárov a ponúka odmeny aj výzvy. 

Možno by stálo za to sa na Dauntless pozrieť po tom, čo si získal takú pozornosť. 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site