Judgment PS5 Xbox Series X

Akčný thriller Judgment vyjde na PS5 a Xbox Series X

2 februára, 2021 Lukáš Kanik

Remasterovaná hra vyjde aj na Google Stadia už v Apríli.

SEGA a Ryu Ga Gotoku Studio dnes oznámili, že na nextgen konzoly vyjde remasterovaná verzia thrilleru Judgment. Tento spin-off série Yakuza si v roku 2019 získal srdcia kritikov a The Hollywood Reporter hru ocenil ako “Najlepšiu kriminálnu drámu, ktorá nie je v televízíi.” Vyšla vtedy len exkluzívne na PlayStation 4.

Judgment remaster vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X a Xbox Series S s využitím nového hardvéru a tak si ju budeme môcť vychutnať v 60fps, rýchlejšie sa načíta a obsahovať bude všetky vydané DLC. Okrem konzol vyjde aj na Google Stadia.

Dátum vydania je 23.4.2021 a pod trailerom nájdete aj charakteristiku hry od distribútora.

Judgment je akční thriller, který hráče postaví do role Takayuki Yagamiho, zneuctěného právníka, který se stal drsným soukromým detektivem, jenž odkrývá záhadu strašlivé série vražd. Yagami se připojí ke svému partnerovi Masaharu Kaito, bývalému členovi Yakuzy a společně se snaží odhalit pravdu, ať už je, jakkoliv bolestivá.

Kromě zapamatovatelného prostředí Judgment přebírá klasické znaky série Yakuza. Fanoušci tak zažijí drsné pouliční boje, strhující vedlejší mise ale i komediální přestávky a minihry. Díky napínavému příběhu, filmovému boji a intenzivnímu obsazení vás Judgment upoutá a nepustí, dokud záhadu nerozluštíte.

Sledujte ma: