Ako dopadlo v recenziách Destiny 2: Shadowkeep?

Destiny 2 Shadowkeep

Významný DLC balík do Destiny 2, ktorý oživuje hru.

Nezávislé vývojárske štúdio Bundie pred pár dňami vydalo nový, masívny DLC balík do svojej MMO strieľačky Destiny 2. Ide o príbehové DLC, ktoré prináša množstvo nových misií a questov na Mesiaci, kde sa hráči postavia rase prízrakov. DLC je významené aj preto, že samotnú hru Destiny 2 prináša na Steam.

Hra sa vracia na Mesiac, na ktorom sa odohrávala podstatná časť prvého Destiny. Niektorým recenzentom vadilo práve to, že vývojári zrecyklovali obsah, navyše kampaň sa vraj nechytá na tú z Forsaken rozšírenia. Shadowkeep prináša nové misie, prostredie a dungeon, nové zbrane a vybavenie, úplne nový raid a obrovské množstvo drobných zmien a vylepšení, ktoré si na prvý pohľad len tak nevšimnete.

Tento masívny balíček na Steame kúpite za 34,99 eur, pričom získate základnú hru a Shadowkeep Season Pass. Samotné Destiny 2 je momentálne na Steame free-to-play a práve tieto príbehové obsahové DLC sú lákadlom pre starých, aj nových hráčov. Na Steame sa stala hra neuveriteľe populárnou, keďže naraz ju hrá denne viac ako 200 tisíc ľudí, maximálne až 291-tisíc ľudí.

V recenziách dosiahol Shadowkeep priemer len 64%.

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site