Ako dopadol v recenziách Crash Bandicoot?

Fantastický remaster, ktorý by ste si nemali nechať ujsť.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy je remasterom prvých troch pôvodných hier o Crashovi Bandicootovi. My ho poznáme najmä z dávnej televíznej relácie Maxihra, ale niektorí ho mastili aj na svojich vlastných konzolách. Preto aj v našich končinách bol oficiálny remaster veľmi očakávaný.

V recenziách si priemerne hra odniesla osmičky, Metacritic priemer sa drží na 80%. Avšak užívateľský priemer hodnotení je ešte vyšší a to 8.9/10. Niektorí recenzenti sa totiž sťažovali na to, že hra je buď príliš ťažká, alebo na to, že je to ako z 90-tych rokov teda zastaralá hrateľnosť a level dizajn. Na jednej strane takýchto nechápem, roky sme čakali na tento remaster a vývojári vytvorili takmer identickú kópiu pôvodnej hry len v novej grafike. Na strane druhej – človek čo Crasha v živote nevidel a toto berie ako novú hru jej môže skutočne pár vecí vyčítať.

Hru máme na recenziu takže zajtra, alebo pozajtra uvidíte nejaké to hodnotenie aj od nás. Tu sú niektoré hodnotenia svetových magazínov:

Len tak mimochodom, Crash Bandicoot N. Sane trilogy sa predáva lepšie, ako napríklad Horizon: Zero Dawn a dokonca v Británii lepšie, ako Mario Kart 8 či Zelda. Ide o hru s najväčšími úvodnými predajmi zo všetkých PS4 hier v tomto roku.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site