Neskutočné! Alien: Blackout je len nová mobilná hra!

7 januára, 2019 Lukáš Kanik

Tešili sme sa zbytočne.

Keď sme pred pár dňami písali o novej hre Alien: Blackout, ktorá mala byť oznámená, ani vo sne by nás nenapadlo, že pôjde o mobilnú hru. Dokonca sme pomaly začali akceptovať, že by to mohla byť battle royale hra, ktorá by sa odohrávala na stanici Nostromo alebo Sevastopol a tajne sme dúfali, že pôjde o pokračovanie výbornej hry Alien: Isolation. Bohužiaľ sa tak nestalo a tak sa budú musieť fanúšikovia uspokojiť s ďalšou mobilnou hrou.

Dnes bola oficiálne oznámená hra Alien: Blackout, ide o mobilnú hru od vývojárov FoxNext Games, D3 Go! a Rival Games, v ktorej si zahráme za Amandu Ripley. Ide o survival hru, ktorá sa odohráva na stanici Weyland-Yutani. Hráč bude mať možnosť riskovať život obyvateľov stanice, aby zachránil seba aj dôležité súčasti stanice. Hra by mala mať sedem levelov.

Štúdio D3 Go! je známe vydanými titulmi Marvel Puzzle Quest a Magic the Gathering – Puzzle Quest, takže od hry môžeme očakávať, že bude mať tiež logické prvky. Štúdio Rival Games v minulosti pracovalo na mobilnej hre Thief of Thieves.

Mobilná hra Alien: Blackout vyjde na iOS, Android a Amazon zariadenia. Nižšie nájdete oficiálne screenshoty.


Sledujte ma: