Ancestors: The Humankind Odyssey vám ukáže predchodcov človeka

Hrať budeme za šimpanzov pred desiatimi miliónmi rokov.

Historické hry vychádzajú často, nie ale až tak historické, ako Ancestors: The Humankind Odyssey. Ten sa najskôr podobá asi na nedávny Far Cry Primal, ktorý sa odohrával v dobe kamennej. To bolo relatívne dávno, Ancestors nás zavedie ešte ďalej.

Hra sa odohráva v období zhruba desať až dva milióny rokov späť, v pravekej Afrike. To je obdobie, kedy sa zo šimpanzov vyvinul človek a práve svedkami takého vývinu by sme mali byť svedkami. Ide o third person akčnú adventúru, zameranú na manažment zdrojov ale aj techniky prežitia.

Hru má na starosti Patrice Désilets, bývalý hlavný dizajnér Assassin´s Creed v Ubisofte. Pôvodne bola zamýšľaná ako epizodické dobrodružstvo rozdelené na hodiny, po novom pôjde o kompletnú neprerušenú hru. Na animáciách postáv v Ancestors pracuje človek, ktorý vytvoril animácie pre Ezia v Assassin´s Creed alebo Princa z Perzie. Celkovo na hre pracuje momentálne 32 ľudí v Montreale a vraj má projekt dostatok peňazí.

Ancestors: The Humankind Odyssey je vo fáze, kedy sa už dá hrať, ale nepredpokladáme, že vyjde skoro.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site