Ancestors: The Humankind Odyssey dostal nový trailer

Zahráme si za šimpanzov v priebehu celej evolúcie ľudstva.

Ancestors: The Humankind Odyssey je hrou, za ktorou stojí Patrice Desilets, Creative Director prvých troch Assassin´s Creed hier. Pôvodne bola hra ohlásená ešte v roku 2015, no na hre by sa malo pracovať už od 2013.

Hra nás prevedie rôznymi epochami ľudstva. Presne tak, ako sa postupom času zo šimpanzov stávali tvory čoraz bližšie a podobnejšie dnešným ľuďom. V najnovšom traileri tak môžeme vidieť šimpanzov v rôznych časoch, ako sa v Afrike snažia prežiť, bojovať či vandrovať po kontinente.

Najväčšou zbraňou každého hráča by mala byť kreativita. Musí, ak sa chcete dostať na koniec hry, ktorý je zasadený do obdobia jedného milióna rokov pred Kristom. Pôvodne mala hra vyjsť epizodicky, kde by každá epizóda zachytávala iné obdobie a iný obrovský úspech ľudského vývoja. Avšak, nakoniec hra vyjde ako jeden celok.

Navyše, okrem traileru sme sa dozvedeli aj to, kedy hra vyjde. Teda, ako sa to vezme. Ale aspoň vieme, že hra vyjde v priebehu budúceho roka, teda v roku 2019. Samozrejme, vyjde na Playstation 4, XBOX One a PC.

Každopádne, hru sme vám bližšie priblížili v našom staršom článku.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site