Anomaly 2 oznámený trailerom a screenshotmi z hry

28 februára, 2013 Lukáš Kanik

RTS Anomaly: Warzone Earth zožala skvelý úspech pred dvoma rokmi, teraz sa vracia ešte lepšia.

Anomaly vyšla na PC, PS3, Xbox360 aj na iOS, kde si na mobilných zariadeniach vyslúžila priemerné hodnotenia 94% sa tak stala značkou, ktorú by bola škoda zahodiť. 11 Bit Studios teda oznamujú dvojku, ktorá minimálne vizuálne vyzerá oveľa lepšie.

Oznámenie to však bolo netradičné, dva týždne dozadu si totiž mohli hráči kúpiť tajnú hru, o ktorej nevedeli absolútne nič, ani názov. Hráči si ju mohli predobjednať za polovicu a dnes im bolo konečne oznámené, čo si vlastne kúpili. Anomaly 2 je naplánovaný na vydanie počas Q2 2013 na PC, Mac a Linux. Stáť bude 14,99 dolárov.

    

Hra vylepší koncept Tower Ofense žánru (AI bráni základňu, vy sa máte prebojovať cez obranu), ktorú priniesla prvá hra a chce ho po hrateľnej stránke spraviť ešte lákavejším. Pôjde hlavne o taktiku s členmi konvoja, ktorých môžete transformovať na bojových robotov. Nemá chýbať ani multiplayer, kde sa jeden hráč stáva útočníkom na základňu, ten druhý ju musí brániť klasickým tower defense štýlom. Kampaň bude prebiehať presunom po svete v klasickom strategickom režime.

Tu je trailer a všade okolo máte zábery priamo z hry.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gXDZNb_iKZc&feature=youtu.be[/youtube]

 

    

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články