ANTHEM Launch Trailer je vonku

Anthem Launch Trailer

Anthem vychádza pre prvých predplatiteľov už o týždeň. 

Spoločnosť Electronic Arts a Bioware vydali dnes launch trailer na prichádzajúcu akčnú kooperatívnu hru Anthem. Tá vychádza oficiálne až 22.2.2018 na PC, Xbox One a PlayStation 4, no zahrať si ju môžete aj skôr. Predplatitelia Origin Access na PC a EA Access na Xbox One, si budú môcť finálnu verziu Anthem stiahnuť už 15.2., to je týždeň pred vydaním. Nával hráčov na servery EA by sa tak mal rozdeliť.

Na vydanie hry čakáme najmä z toho dôvodu, že stále nepoznáme odpovede na niektoré otázky. Včera na Twitteri prebiehalo AAA, kde sa hráči mohli pýtať na čokoľvek. Vývojári sa ale vyhli otázkam, koľko budú stáť kozmetické itemy na Javeliny a skiny na zbrane. Podľa prvých únikov by mali skiny stáť až 20 dolárov, za čo si už Bethesda vyslúžila vlnu kritky. Vývojári tvrdia, že ceny ešte stále nie sú finálne a stále o nich diskutujú, no nie je to pravda. EA je firma, ktorá je profesionálom v monetizovaní obsahu a presne vedia, aké ceny v Anthem nastavili. Povedať, že ceny mikrotransakcií, ktoré ovplyvnia celú ekonomiku hry, sú zvažované týždeň pred vydaním, je proste hlúposť.

Veľa otáznikov je aj okolo endgame obsahu Anthem. Napríklad hra bude mať len tri misie typu Strongholds, čo sú akési raidy. Z toho jedným sme si už prešli v deme. Freeplay neponúka takmer žiadny obsah a denné questy sú len náhodne generované úlohy typu “dokonči kontrakt, alebo stronghold.”

Kedy a či vôbec dostaneme hru na recenziu, je otázne. Skôr negatívne dojmy z bety si môžete prečítať tu.

Nižšie je spomínaný Launch Trailer.

Viac o ANTHEM:

Martin Menczer

Redaktor CentrumHer od roku 2015. Odchovaný na Battlefield 3, no v poslednej dobe je najväčším žrútom môjho času určite PUBG. Nepohrdnem však ani zápasom v NHL či UFC.
Martin Menczer

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site