Anthem sa dočkal nového traileru, ten vrhá viac svetla na príbeh

Anthem sa dočkal dlho sľubovaného traileru. Ten nám odhaľuje viac z príbehu.

Po predchádzajúcich traileroch, ktoré nám viac ukazovali akciu plnú boja a výbuchov sme sa dočkali zmeny. Najnovší trailer ponúka pokojnejšie tempo, no zato odhaľuje viac z príbehu hry.

Vôbec po prvýkrát sme videli hlavného antagonistu hry. Volá sa Monitor a je to vodca frakcie, ktorá si hovorí Dominion. Dominioni majú tak isto prístup k Javelinom a poriadok vo svete chcú nastoliť hrubou silou. Ďalšiu vec ktorú zisťujeme je fakt, že Anthem je sila, ktorá má moc vytvárať ale aj ničiť. Pomocou nej môžete vytvoriť nový život, dokonca aj meniť prostredie okolo vás. Starodávne bytosti, Shapers, vedeli túto silu využívať, no dnes už nikto poriadne nevie čo to vlastne je. A práve túto silu chce Monitor využiť vo svoj prospech.

Aj keď Anthem vyzerá byť viac zameraný na online co-op akciu, nebol by to BioWare ak by sme sa nedočkali príbehu. Dočkať sa máme aj príbehových rozhodnutí, aj keď tie budú viditeľné len pre toho, kto je majiteľom hernej session. Ak sa pripojíte ku kamarátovi, meniť sa bude jeho svet, nie váš.

Anthem príde na Playstation 4, XBOX One a PC už 22. Februára 2019.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site