Apex Legends prilákal milión hráčov za prvých osem hodín

Apex Legends

Hru môžeme označiť ako úspešnú.

Takýto štart si želá mnoho veľkých značiek. Apex Legends, včera oznámená a rovno aj vydaná hra, prilákala za prvých osem hodín viac ako 1 milión hráčov. Potvrdil to na Twitteri samotný Vince Zampella, riaditeľ štúdia Respawn Entertainment, ktoré stojí za sériou Titanfall. Práve zo sveta Titanfall prichádza aj Apex Legends, hoci robotov, dvojitý skok, ani beh po stenách tu nenájdeme.

Včerajším live streamom bol Apex Legends oznámený, vývojári predviedli trailer, aj gameplay a hru uvoľnili úplne zdarma na všetky tri platformy. Prvé minúty sa hra takmer nedala ani stiahnuť kvôli náporu hráčov. Našťastie sa to rozbehlo a štúdio sa teraz môže tešiť z takéhoto pekného čísla.

Prečo hru neoznámili skôr a neurobili pre ňu marketingovú kampaň? Dôvod bol jednoduchý. Keby hráčom oznámili hru, ktorá má byť Battle Royale, Free to Play, je to hra od EA s mikrotransakciami a loot boxami a nie je to Titanfall 3, tak by ich ľudia zniesli zo sveta ešte predtým, ako by hra vyšla. Tejto vlne nenávisti sa chceli vyhnúť, preto hru priamo vydali, aby hovorila sama za seba. Vyplunulo z rohovoru pre Eurogamer, ktorý spravili na evente pred vydaním Apex Legends.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site