Apex Legends už má 10 miliónov hráčov

Apex Legends

Apex Legends zaznamenalo raketový štart. 

EA a Respawn sa v prípade ich free-2-play strielačky rozhodli pre netypickú stratégiu. Totižto, Apex Legends bolo v Pondelok len oznámené a prakticky tú istú hodinu aj vydané.

A okolo hry sa strhol taký ošiaľ, že svoj prvý milión hráčov hra stihla mať za 8 hodín od vydania. A ešte v ten deň ju hralo naraz viac ako 600 tisíc hráčov. A dnes, ani nie 4 dni po vydaní, hra oslavuje ďalší míľnik. Apex Legends už hralo viac ako 10 miliónov hráčov. Avšak, to nie je všetko. Naraz ju hralo viac ako 1 milión hráčov. Navyše, hra je extrémne populárna aj Twitchi, kde momentálne tróni na prvom mieste v sledovanosti.

Teraz však bude zaujímavé sledovať, či to nie je len akási sezónna záležitosť. Každopádne, pre Respawn je to skvelý úspech. A bude už len na nich, ako sa budú o hru starať, aby si svoju rýchlo získanú komunitu aj udržali. Btw, EA ani pri tejto hre nezabudli byť politicky korektný, keď dve z postáv sú LGBT.

A ako sa vám ľúbi Apex Legends? Dajte nám vedieť do komentáru svoj názor!

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site